השמירה על חיות הבר בפארק הלאומי

לפני זמן לא רב, נראה כאילו סוסי פוני יעלמו לעולם מהפארק הלאומי אקסמור בדרום מערב בריטניה. אבל לאחר שדון וניק ווסטקוט ייסדו את פרוייקט הפונים אקסמור בשנת 2013, הדברים התחילו להשתפר. יחד, הזוג פעל לשמור על עתיד הגזע, להגן על מאגר הגנים ולייעץ לבעלי הסוסים. מה הופך את הפונים של אקסמור לכל כך מיוחדים? צפה בסרטון עם דון ווסטקוט וגלה זאת!
היום שלי מתחיל ומסתיים עם הפונים. שהרי יש'S החווה, הכבשים, הפונים של אקסמור הפרוייקט והעבודה שלי כסופר. זה'שעות ארוכות והמון עבודה … אבל גם מאוד מתגמלת.
DAWN WESTCOTT

עניין של אמון

לפני עשרים שנה, דון ווסטקוט עזבה את העיר הגדולה כדי לחיות בכפר. כיום, היא כנראה טוב יותר את אופי הפונים הפראיים המצויים בסכנה יותר מכל אחד אחר. עם סבלנות ואמפתטיה אינסופיים, דון ווסטקוט אימנה את הפונים של אקסמור לחיים חדשים רחוק מהביצה כפונים לרכיבה ולהופעות. כמה מהם אפילו השתתפו בתחרויות. גלה את הפסגה מאחרי הקלעים בסרטון הבא ...
כאשר אתה זוכה באמון של הפונים של אקסמור הם יגיבו טוב מאוד.
DAWN WESTCOTT

אילוף הטבע

החוואות בפארק הלאומי אקסמור מתגמלת, אבל גם מאוד מאתגרת. בני הזוג וסטקוט באמת מעריכים את המכונות המודרניות שלהם, במיוחד כאשר הדברים נעשים קשים בחורף הקשה. בסרטון הבא, דון מסבירה כיצד הן סייעו לה להציל סייח יתום ממקום רחוק מאוד.
הטרקטורים הופכים לעוצמתיים יותר ויותר. כי'השגנו ATVS, GATORS ו-QUADS. הדברים האלה באמת מסייעים לנו לעשות את העבודה.
NICK WESTCOTT
סדרת JOHN DEERE GATOR

סדרת JOHN DEERE GATOR

גלה את המגוון