טכנולוגיה לחקלאות מדויקת

AMS

HarvestLab 3000: תזונה מושלמת ליבולים

להוציא פחות על דשנים!
אפשר לפזר את התערובת באותה רמת דיוק של דשנים מינרליים.

צגים, מקלטים

צגים ומקלטים

חקלאות מדויקת מתחילה כאן. המקלטים והצגים של John Deere נותנים את תשתית החומרה שצריך כדי לנצל את כל היכולות של החקלאות המודרנית וכדי להכין את העסק שלך להצלחות נוספות.

הנחיה ואוטומציה של מכונות

הנחיה ואוטומציה של מכונות

John Deere מציעה מערך שלם של מערכות הנחיה משולבות, משליטה ידנית פשוטה עד לאוטומציה מלאה. אם יש לך צי מעורב, אנו מציעים גם פתרונות למותגים אחרים, כדי לאפשר לך עדיין ליהנות מיתרונות ההנחיה ואוטומציית המכונות של John Deere.

חקלאות ספציפית לאתר

חקלאות ספציפית לאתר

עם נתונים בזמן אמת מהחיישנים ותיעוד ספציפי לאתר, אתה מקבל תובנות חשובות לצורך קבלת החלטות שבנויות על עובדות ויצירה של מרשמים מדויקים למשימות הבאות שלך בשדה. בנוסף, אתה חוסך את המשאב הכי חשוב: הזמן שלך. חקלאות ספציפית לאתר מאפשרת לך לשלוט בעלויות ולתקצב אותן יותר מדויק, עם הורדה של עלויות הדשנים, הזריעה והכימיקלים.

ניהול חווה מקושר

ניהול חווה מקושר

John Deere Operations Center הוא הפורטל החקלאי הנבחר לאיסוף ולהצגה של מידע על חקלאות ומכונות. הוא מציג את כל המידע החיוני במבט מהיר, ועוזר לך לקבל מהר ורע החלטות שבנויות על עובדות. Operations Center מחבר אותך למכונות ולשדות שלך ממקום מרכזי אחד. הוא גם מאפשר העברה חלקה של מידע מול סוכן John Deere, הקבלנים או שותפים אחרים שיש לך אמון בהם.