HarvestLab 3000טכנולוגיה חקלאית מדויקת

 • ספקטרוסקופיה קרובה לאינפרא אדום (NIR) לניתוח רכיבים שונים בתוך היבול הנקצר, המספוא או התערובת (ללא חיישן, שלושה יישומים)
 • מאפשרת אורך אוטומטי של כוון החיתוך המבוסס על תכולת חומר יבש (קצירת יבול)
 • ניתוח חומרים לא רק בזמן המילוי אלא גם בזמן היישום (תפזורת)
 • השימוש ביחידת מעבדה במתקן אחסון או במשרד מאפשר יחס דיוק הזנה ובריאות לבעלי החיים.

חיישן אחד - שלושה יישומים

הרחב הכלכווץ הכל

חיישן אחד - שלושה יישומים

חיישן אחד – שלושה יישומים

חיישן Harvestlab 3000 שפותח ונרשם כפטנט עם carl Zeiss, עושה שימוש בספקטרוסקופיה קרובה לאינפרא אדום (nir) לניתוח רכיבים שונים בתוך היבול הנקצר, המספוא או התערובת. כבר בשנת 2009 הטכנולוגיה קיבלה רישיון ע"י החברה החקלאית הגרמנית (Dlg) לניתוח חומר יבש של מספוא תירס עם סטיות מעטות בלבד בין 0.67 ו-1.85%. הכיולים השונים שלנו חודדו עוד יותר, תוך הוספת יותר דגימות מסוגי יבול/תערובת שונים, סוגים/הזנות ואזורים שנה אחר שנה.

ציוד HarvestLab 3000 החדש משקף טכנולוגיה עדכנית ויוצר מיליוני שעות של נסיון שדה. החיישן יכול לקלוט ספקטרום באורך גל של 12% ומספק יותר מ-4000 נקודות מדידה לשניה. באופן טיפוסי הדבר שווה לסביב 1 מיליוני מדידות לטעינה. כך תבל לא רק ערך דגימה אקראית, אלא נתונים סטטיסטיים מוצקים בדרך. שגיאות הקורות בדרך כלל בזמן איסוף הדגימה הידני, כגון חשיפה לחמצן או לחום עד להגעת הדגימה למעבדה הבאה, נמנעות לחלוטין. והדבר האחרון, כל הנתונים מוצגים ומתועדים באופןספציפי לאתר בזמן אמת. כך יכולים המפעילים לכוון את ההגדרות ולאפשר שיפור אוטומטי של המכונה בזמן שהם עדיין בשדה במקום להמתין מספר ימים לתוצאות המעבדה.

מקצרת מספוא

מקצרת מספוא

לחות היבול יכולה להשתנות בעד 20% בשדה בודד ולכן נדרש אורך חיתוך שיוודא קומפקטיות אידיאלית של המספוא בלא בועות חמצן. HarvestLab 3000 המותאמת למקצרת המספוא John Deere, מאפשרת אורך אוטומטי של כוון החיתוך המבוסס על תכולת חומר יבש. כוון יחס תרכובת מספוא אוטומטי מסייע לשיפור התסיסה ויכול לחסוך לך עד 10% מתוספי המספוא.

מעבר לחומר היבש, תוכל לקבל גם קריאות בדיוק גבוה, במן אמת של חלבון גלמי, עמילן, סיב גלמי, NDF, ADF, סוכר ואפר גלמי. כך תוכל לחשב או לרכוש יבול נקצר בהתבסס על איכות, ולא על כמות. תוך צפייה והשוואה של כל התיעוד הספציפי לאתר במרכז ההפעלה הזה של John Deere, תוכל לקבל החלטות על בסיס עובדות בלדוגמה בחירת גיוון והזנת יבול. בזמן שמחוץ לעונה תוכל להתכונן במקצועיות לעונה הבאה המוצלחת אף יותר.

 • האורך האוטומטי של כוון החיתוך על בסיס חומר יבש לצפיפות תפזורת טובה יותר ולאיכות מספוא טובה יותר
 • מינון תרכובת מספוא מדויק לתסיסה משופרת
 • בצע החלטות על בסיס מידע ביחס לבחירת מגוון יבול לעונת היבול הבאה
 • מידע רציף יכול להיות מודפס ישירות בתא

חישת דשן - חלוקת הזנה אורגנית חכמה

חישת דשן – חלוקת הזנה אורגנית חכמה

זבל הוא חומר תזונה עשיר בדשן אורגני. אבל עד לאחרונה, גיוון טבעי וכוון מהיר הותירו את הצלחת דישון הזבל ליד המזל. תוכל לקבל בעזרת חישת הזבל John Deere יתרון יחודי בכך שתהיה מסוגל ליישם N,P,K במדויק בהתבסס על מטרת ההזנה ויחס ההגבלה בק"ג/הקטר ואפילו ליישם מפות תיאור הפציפיות לאתר.

חישת הזבל John Deere מסוגלת לנתח חומרים לא רק בזמן המילו אלא גם בזמן היישום שניה לפני שחומרי התזונה פוגעים בקרקע. יתרון רב ערך בהשוואה לשיטות אחרות, כגיווני מזון טבעיים והגדרה בזמן ההובלה נלקחים בחשבון ומפוצים בעזרת מהירות אוטומטית בזמן אמת ו/או כווני יחס זרימה. יותר מכך חישת הזבל של John Deere יכולה להישלח אלחוטית למרכז הביצועים של John Deere להמשך עיבוד.

 • כמות ערך חומר התזונה של € 0.75 עד € 1.50/מטר³, מפחיתה את עלות הצורך בדשן
 • הימנע מיבול נופל והרווח יותר צמחית יבול יציבה
 • הגדל למקסימום את היבול האיכות תוך שמירה על גבולות החוק
 • בהשוואה לרוב מיכלי התערובת ומערכות הצנרת

מעבדה ניידת - אין צורך בהתנה לתוצאות המעבדה

מעבדה ניידת – אין צורך בהתנה לתוצאות המעבדה

HarvestLab 3000 יכולה גם לשמש כיחידת מעבדה במתקן אחסון או במשרד, תוך אספקת ערכים כל השנה. החיבור לשקע חשמל ברכב נותן לך ניידות מושלמת ומספק לך מידע זמין בכל מקום. תוצאות בזמן אמת מסייעות לך לוודא ניהול מחסן נכון, יחס הזנה מדויק ובריאות בעלי החיים. כתוצאה כך תוכל לחסוך השלמות ללא צורך תוך השגת יבולים גבוהים יותר בבקר, בחלב או בייצור הביוגז ולהשיג רווחיות עסקית גבוהה יותר.

ממשק האינטרנט החדש שלנו מספק הוראות בשלבים וממחיש באופן ויזואלי את הנתונים, ומסייע לך לקבל את הבחירות הנכונות.

 • הערכת חומרים מושלמת לחוואים, מפעילי תחנת ביוגז ותזונאים
 • זיהוי בזמן אמת של איכות ההזנה
 • תכנן בקלות את ההזנה בחורף
 • ממשק אינטרנט חדש ידידותי למשתמש