מקצרות מספוא ממונעות

מקצרות מספוא

 

יותר מסתם מכונה

בחר במקצרת המספוא John Deere ותשקיע ביותר מאשר במכונה הטובה בעולם. תצטרף לנבחרת. נבחרת המספקת שירות ותמיכה ברמה עולמית כך שתוכל לקצור ללא הפסקה. אבל זה’לא הכל. נוסף משהו באופן סטנדרטי: John Deere’s מוניטין ללא תחרות. חברה אחת. שם אחד. הכל מאז 1837.

מקצרות מספוא מסדרות 9000

מקצרות מספוא מסדרות 9000

כאשר’תהיה מוכן להתקדם לרמה הבאה, סדרת 9000 היא מקצרת המספוא שלך. פסגת ניתוח יבול התלם ויכולות התיעוד, איכות מספוא ללא השוואה עם מעבד גרעין חסון באופן יוצא מן הכלל – כולם מונעים במנועים יוצאים מן הכלל.

מקצרות מספוא מסדרות 8000

מקצרות מספוא מסדרות 8000

סדרת 8000 בנויה למטרה פשוטה: לסייע בייצור מספוא באיכות גבוהה יותר ביעילות גבוהה יותר – עם ביצועי חיתוך גבוהים ומהימנים יותר בעלות ההפעלה הנמוכה ביותר האפשרית.

HarvestMotion™ PlusHarvestMotion™ PlusHarvestMotion™ Plus

עיבוד גרעינים

HeadingIcon

Get top-notch processing results at any length of cut with הדגם המוכח Premium KP™ שלנו או XStream KP™.


המנוע החדש JD18Xהמנוע החדש JD18Xהמנוע החדש JD18X

HarvestLab™ 3000

HeadingIcon

תוכל להשיג יותר ניתוח מספוא ודשן בזמן אמת ולבצע התאמות שדה בהתבסס על נתונים מהירים, מדוייקי מאוד הנאספים בדרך עם טכנלוגיית חיישן שיקוף אינפרא אדום (NIR) sensor technology.

מידע נוסף

עיצוב צינור חדשעיצוב צינור חדשעיצוב צינור חדש

Dura Line™

HeadingIcon

Dura Line™ משמעותו יתרון תחרותי לעסק שלך. במבט אחור על למעלה מ-10 שנים של תוחלת חיים, אנחנו מבטיחים* שקווי Dura Line™ שלנו יחזיקו מעמד 3,000 שעות מנוע או 5 שנות שימוש.

* האחריות לא כוללת מוט חיתוך, סכינים, תושבות סכינים, מגרדות גליל חלק. צור קשר עכשיו עם המשווק המקומי של John Deere לקבלת פרטים!