מרכז הביצועים

Save Time

Manage Machines

Smarter Decisions

Share Intelligence

Service Customers

חדש - העברת נתונים מרובה

חדש - העברת נתונים מרובה

הודות לתקן המשותף DataConnect תוכל לצפות כעת בנתוני זמן אמת של מכונות Case, Claas, New Holland ו-Steyr במרכז המבצעים John Deere.

חדש - יומן שדה דיגיטלי

חדש - יומן שדה דיגיטלי

עכשיו תוכל להוסיף את כל עבודות השדה שסיימת ישירות לאפליקציה שלנו, שם היא’תאוחסן באופן בטוח במקום אחד ותהיה נגישה בקלות מכל מכשיר בכל זמן.

יומן שדה חדש

חדש - ייבוא ISOXML

ייבוא ישיר של נתוני תיעוד ממסופי Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI או Kverneland וצפה בהם בנוחיות במיקום אחד.

חסוך זמן

תכנן את העבודה שלך מראש ושלח את מידע העבודה ישירות למכונות האינדיבידואליות.
ללא דחיות בהתקנה בשדה וללא שגיאות עקב אי הבנות או חוסר מידע.

חסוך זמן

 

מידע נוסף

הרחב הכלכווץ הכל

יומן שדה דיגיטלי. עכשיו תוכל להוסיף את כל עבודות השדה שסיימת ישירות לאפליקציה שלנו

יומן שדה דיגיטלי משלך

כעת תוכל להיפרד מהעט והנייר ולאחסן את כל נתוני החווה בבטחון ובטיחות במרכז המבצעים. הוסף פשוט את העבודה שהסתיימה ישירות למרכז המבצעים כדי ליצור יומן שדה דיגיטלי משלך, שיהיה נגיש מכל מכשיר – סמארטפון, טאבלט או דסקטופ – מכל מקום. מה’עוד, תוכל לצפות בנתוני כל עונה לכל סוג של השוואה ולאתר את ביצועי המבצע שלך בכללותו.

 

 

רשום הכל

יומן השדה מאחסן את המידע לגבי המפעיל, המכונה, השדה, הלקוח, סוג היבול. כימיקלים, יישום ושעה ותאריך…ועוד הרבה.

 

התאמה אישית של הצפייה

צפה בנתוני כל עונה ברשימה ותוך שימוש במסננים עבור חווה, שדה, מוצר וסוג, בחר איזה’עימוד הטוב ביותר עבורך.

 

שתף את הנתונים בקלות

שתף את הנתונים בפורמטי קובץ אחרים – Shapefile, PDF או, XLSX – כך שהשותפים יוכלו לסייע לך בניתוח.

 

אל תאבד דבר לעולם

מצא את השדות בתוך שניות הודות לכלי החיפוש הקל לשימוש.

 

ניתוח ביצועים

השווה את ביצועי המכונה ונתח את נתוני השדה לאורך העונות לצורך קבלת החלטות אגרונומית טובה יותר לטווח הארוך.

נהל מכונות

בדוק את המיקום ואת מצב המכונות שלך בזמן אמת. תוכל לדעת מתי הסתיימה העבודה, מתי נקצר היבול ועוד יותר. מרכז המבצעים יפחית את שיחות הטלפון שלך וייתן לך שליטה.

נהל מכונות

 

החלטות חכמות יותר

תקבל’החלטות טוב יותר ועל בסיס יותר מידע באמצעות מרכז המבצעים. נתוני המכונה והכלי נאספים בזמן אמת כך שתוכל לראות במהירות מה’קורה ולנקוט בפעולות הנכונות עבור העסק שלך.

החלטות חכמות יותר

 

חלוק את החכמה

חלוק את נתוני התיעוד שלך עם לקוחותיך כך שהם יבינו טוב יותר את עסקיהם וידעו איזו עבודה הושלמה. מרכז המבצעים מחזק את יחסי הלקוחות בשקיפות גדולה יותר ומסייע לשפר את ביצועיהם העסקיים לטווח ארוך.

חלוק את החכמה

 

מידע נוסף

הרחב הכלכווץ הכל

חדש - חלוקת נתונים מרובה

DataConnect

DataConnect, התקן הנפוץ לשיתוף נתונים בין יצרני מכונות שונים, עכשיו בזמן אמת.  נתונים ממכונות 365FarmNet כמו גם ממכונות Case, Claas, New Holland ו-Steyr המצוידות ב-telematics יכולים להיות מיובאים אוטומטית אל מרכז המבצעים John Deere. מפעילים בעלי ציים של יצרנים שונים יברכו על השינויים כי במקום להשתמש במספר פלטפורמות שונות לפיקוח על המכונה הם ישתמשו במרכז המבצעים.

DataConnect מאפשר לך לצפות במידע הבא:

  • מיקום (עכשווי וקודם)
  • מפלס דלק
  • מהירות
  • מצב העבודה

כל שעליך לעשות הוא להוסיף את מכונות Class, Case, New Holland או Steyr למרכז המבצעים או לחשבון שלך.  לא תצטרך לבצע כל שינוי במכונות היות והנתונים יועברו אוטומטית.  ויותר’מכך, DataConnect הוא חינם!

DataConnect פותח כתקן נתונים משותף לתעשייה החקלאית והוא פתוח לכל יצרן.  אנחנו מקווים להודיע הודעות נוספות בעתיד ולכלול יצרנים נוספים כמו גם חילופי מידע לנתונים אגרונומיים עם יישומים כגון מיפוי יבול.

ייבוא ISOXML. ייבוא ישיר של נתוני תיעוד מכל יצרן מכונה.

ISOXML IMPORT: כולם משתפים נתונים

אם יש לך צי מיצרנים רבים תוכל להרוויח מתכונות מרכז המבצעים הודות לייבוא נתוני התיעוד ISOXML. תוכל לייבא ישירות נתוני תיעוד ממסופי Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI, Kverneland ויותר אל מרכז המבצעים. היות והם מאוחסנים במיקום אחד ניהול המבצע שלך כולו יהיה קל בהרבה!

צגים תואמים למרכז המבצעים
AgLeader
Case IH
New Holland
TopCon
Trimble
שתילה מדויקת
Raven
Claas
CCI
Müller-Elektronik
Fendt
Kverneland

 

שירות לקוחות

הסוכן המקומי שלך יסייע לך בהתקנת מרכז המבצעים ויספק תמיכה לטווח ארוך באמצעות חבילת השירות FarmSight. לא לא לשוחח עם הסוכן אודות אתגרי העסק שלך ולראות כיצד הוא יוכל לסייע לך לספק שיפורים ליעילות העסק שלך.

שירות לקוחות

 

מרכז הביצועים של John Deere הוא ...

פתוח

פתוח

העבר את נתוני התיעוד למשתמש אחר במרכז המבצעים, ייבא נתוני תיעוד מכל יצרן המשתמש בתקן ISOXML, או שתף את הנתונים אלחוטית ממכונות Claas Telematics, AFS Connect (Case IH), MyPLM Connect (New Holland) ו-S-Fleet (Steyr). מרכז המבצעים תוכנן כמרכז מידע, היוצר נתונים

מקומי

מקומי

הסוכן שלך הכשיר מומחי מרכז מבצעים שיסייעו לך להוציא את המיטב מכלי עוצמתי זה ויקדישו זמן להתקין אותו כך שיתאים לצרכים האישיים שלך. הם’יהיו מסוגלים לסייע בהכשרת העובדים שלך, בתכנון עבודות, בפיקוח ובשיפור ביצועי המכונה, בניתוח נתונים ועוד יותר.

שמירה

שמירה

תהיה לך שליטה מוחלטת על הנתונים שלך בכל זמן. תוכל להחליט איזה נתונים תרצה לשתף עם מי, אילו שימושיים במיוחד בזמן שיתוף פעולה עם שותפים או יועצים.  זה’גם מחזק לדעת שהנתונים שלך מוגנים היטב באמעות מערכות בטיחות גבוהות זהות לבנקאות מקוונת.

גלה את היתרונות

אתר עבודות ושלח את הנתונים אלחוטית

אתר עבודות

האם הזריעה כבר הסתיימה והאם המכונה בדרכה לשדה הבא? תוכל לבדוק את המכונות שלך קרוב לזמן אמת באמצעות אפליקצית מרכז המבצעים, לחסוך אלפי שיחות טלפון ולקבל זמן נוסף למשימות חשובות יותר.

שלח את הנתונים אלחוטית

האם אוכל להפסיק להשתמש בזיכרון נייד לשמירת נתונים מהמכונות שלי? נתוני התיעוד מועברים כעת אוטומטית למרכז המבצעים אלחוטית בקרוב לזמן אמת - אפילו עבור יישומים שאינם John Deere ISOBUS. כך הופך התיעוד לקל יותר ללא צורך בזיכרון USB!

ניהול מכונות ושיתוף נתוני שדה

ניהול מכונות

היכן המכונות שלי והאם הן מוכנות לעבודה? אפליקצית מרכז המבצעים מציגה לך מיקומה של כל מכונה, את הסטורית המקום ואת מפלס הדלק העכשווי, כמו גם את קודי התראת האבחון הפעילים.

שיתוף נתוני שדה

האם עלי להיות במשרד כדי לצפות במפות תיעוד מפורטות? לא עוד. תוכל לראות אותן באפליקציה בזמן אמת, אפילו ביישומים שאינם John Deere ISOBUS. תוכל אפילו לייצא ישירות את הנתונים מהאפליקציה להדפסה או להעביר אותם לשיתוף עם שותף מהימן.

נתח את השדות במהירות וקבל החלטות חכמות

נתח את השדות במהירות

האם מגוון החיטה החדש יצר יבול טוב יותר?… איך היבולים שלי בהשוואה בין שדה לשדה? אפליקצית מרכז המבצעים ממיינת ומציגה אוטומטית את כל מידע השדה והיבול, ומקלה כך יותר מאי פעם לקבל החלטות על בסיס עובדות.

קבל החלטות חכמות יותר

עד כמה טוב עבד טיפול החנקן האחרון?… האם הטיפול הכימי האחרון היה יעיל?…האם מגוון הזרעים החדש מבצע טוב יותר מבשנה הקודמת? תוכל להשוות את היבולים של השדות שלך באמצעות פעולת המסנן כדי לסייע לך לקבל החלטות מבוססות יותר על ידע עבור קציר השנה’הבאה.

צור חשבון חינם באתר MyJohnDeere.com

1. צור חשבון חינם באתר MyJohnDeere.com

רישום החשבון והגדרת הסיסמה לוקחים שניות מעטות בלבד.

הורד את אפליקציית מרכז הביצועים

2. הורד את אפליקציית מרכז הביצועים

עבור אל Google Play store או Apple App Store.

בקש סיוע מהסוכן לגבי ההתקנה

3. בקש סיוע מהסוכן לגבי ההתקנה

הסוכן שלך הכשיר מומחים שיוכלו לסייע לך בהתחלה ויספקו לך תמיכה בטווח ארוך.