שורה ארוכה של
יערנים וציידים

קרל מיטרהאוזר כנראה לא בנוי לעבודה במשרד. למרבה השמחה, הוא הפך להיות שומר יערות & וצייד במקום זאת. מאז שמפחת מיטרהאוזר השגיחה על היערות ועל חיי הבר מזה שנים עשר דורות, כל השאר הפך לכמעט בלתי נתפס. זכרונות המשפחה מדברים על מסעות צייד הרפתקניים יחד עם קיסר אוסטריה פרנץ יוזף. קרל מיטרהאוזר פעל בהתאם למסורת המשפחה והיה לשומר יערות וצייד נלהב במשך למעלה מ-30 שנה.
AT 50, באופן מיושב ונוח. אני אוהב את עבודתי ונהנה ממנה.
KARL MITTERHAUSER

הטריטוריה של קרל מיטרהאוזר

הטריטוריה של קרל מיטרהאוזר מכסה בערך 8500 הקטר במערב אוסטריה. היא נמתחת ממרגלות עמק הצילרטל ולמעלה אל 3000 מעל פני הים. אבל חיות הבר משגיחות בכל אופן על פסגות ההרים, הוא מתבדח. היו פעם ששה שומרי יערות ומשרד יערן כאן, עכשיו קרל מיטרהאוזרמשגיח על היערות ועל חיי הבר כמעט לבדו. אל לא לגמרי, בגלל שכלבת הדאקס האלפינית 'בסי' עוזרת לבעליה במה שהיא יכולה.
סך הכל אני משגיח על בערך 8500 הקטר. 4500 הם יער, השאר הרים ואחו אלפיני.
KARL MITTERHAUSER

חטיבת עצים יומית

שומר היערות & הצייד נהנה לעבוד בטבע. אבל אנחנו חייבים להרוויח גם כסף, הוא אומר, כך שאנחנו חוטבים עצים כל יום. לכל אחד יש בית, כל אחד צריך רהיטים, אומר קרל מיטרהאוזר. הוא מפקח על חטיבת והסרת העצים למפעלים, ומשגיח על נקיון היער ע"י סילוק עצים וענפים שנפלו. אחרת החיפושיות מתרבות, אומר קרל מיטרהאוזר, ואז תהיה בעיה גדולה.
אני מאמין שעליך לחשוב בזהירות לפני שתהיה לשומר יערות. אתה שומר על נכס חשוב ביותר בידיך - הסביבה הטבעית שלנו.
KARL MITTERHAUSER
מאפיין GATOR
עוצמתי
כננת

הצייד וחיות הבר שלו

גם הצייד הוא חלק מעבודתו של קרל מיטרהאזור. בקיץ הוא מפקח על בעלי החיים שלו, כאשר השלג יורד הוא משגיח על הזנת החיות. בימים הקדומים האיילים והצבאים הועברו לאזורים חמים יותר בחורף. כיום, התיירות והתחבורה חתכו את שבילי האלפים האלה והחיות צריכות להישאר במקום זאת באזור מערבי קר. בעלי החיים ירעבו למוות אם השלג יהיה בעומק שני מטרים, & מסביר שומר היערות והצייד. זו הסיבה שהוא מאכיל אותן במספוא בחורף.
מאפיין GATOR
שמשה פתיחה מלאה
לעבודה הזו הרבה שכבות המשתנות תמיד.
KARL MITTERHAUSER

מקצוע משתנה

בטריטוריה של קרל מיטרהאוזר אנשים חוטבים עצים, מעבדים שדות אלפיניים ומשגיחים על בעלי החיים. בצילרטל באוסטריה יש גם תיירות, מדרוני סקי ותעשיית פנאי. שומר היערות & והצייד אומר שצריך למצוא תמיד קונצנזוס בין קבוצות אינטרסים שונות. זה חלק מהעבודה היום, כך גם הלמידה של טכנולוגיה חדשה. המקצוע משתנה כל הזמן אומר קרל מיטרהאוזר, אתה ריך ללכת עם הזמן.
אנחנו מביאים לעיתים קרובות כיתות בית ספר וקבוצות ליער. אני נהנה להגדיל את המודעות של הצעירים לטבע ולסביבה. הם העתיד שלנו.
KARL MITTERHAUSER

נטיעה לדורות הבאים

מה שמהנה את קרל מיטרהאוזר הכי הרבה בעבודה הוא נטיעת עצים צעירים - אשוחית, עצי מחט, אורן סלעי, ואשוח באזורים נמוכים מסוימים - לאחר הפלת העצים הזקנים. הנחת היסוד ל-150 השנים הבאות יכולה להיות מקור להשראה, מודה שומר היערות & הצייד. ומי יודע? אם המסורת המשפחתית תמשיך, אולי יום אחד הנינים שלו יפילו את העצים שהוא נטע היום.
סדרת JOHN DEERE GATOR

סדרת JOHN DEERE GATOR

גלה את המגוון