מסנן מקורי John Deere

זו’התאמה מושלמת

מאז שבנינו את המכונה, יש לנו גם רעיונות ברורים לגבי מה צריכים לבצע המסננים המושלמים עבורה. זו’הסיבה שאנחנו מתכננים ובודקים את המסננים המקוריים שלנו. מה המשמעות עבורך? בשימוש במסננים מקוריים של John Deere , תעשה את חלקך כדי להבטיח שתקבל את ביצועי היכולת המותקנת & ממכונת John Deere אותה רכשת. מסנני השמן, האוויר והדלק שלנו מונעים מחלקיקים מזיקים לחדור למנוע בזמן שהם משפרים את צריכת הדלק תוך התאמה מושלמת למכונה שלך ולדרישותיה.

מסננים

מסננים הידראוליים John Deere

השתמש במסננים המקוריים שלנו להשגת הקיבולת המבטיחה יותר ביצועים והגנת רכיבים טובה יותר למערכות ההידראוליות שלך – תוך הרחקת המזהמים ומניעת לכלוך וחומצה מלגרום נזק לציוד.

למסננים אחרים יש רק שני דבקים חמים. המסננים ההידראוליים John Deere מצוידים בחמישה דבקים חמים להבטחת חלל מסנן שווה לקיבולת גבוהה יותר.

מסנני אוויר תא John Deere

מסנני אוויר תא John Deere

מרחיק את המזהמים מהתא וממך. נשום שוב בקלות בזמן הקציר, כבישת החבילות, או הדייש.

מסנני אוויר התא John Deere מציעים אפשרויות רבות לבחירה כמו מסנן הפחמן פלוס שלנו. שלוש שכבות הגנה מונעות יותר מ-95% מהזיהומים והאלרגנים. שכבת מסנן חלקיקים בביצועים גבוהים חוסמת 100%
אבק, לכלוך וגרגרים ומגנה מפני מזהמים לא בריאים PM2.5. שכבת פחם פעיל מסלקת ריחות, מנטרלת גזים מזיקים ומפחיתה את צמיחת הבקטריות והעובש. לבסוף שכבת הביו פונקציונאלית לוכדת
אלרגנים.

מסנני שמן

מסנני שמן John Deere

שמן מלוכלך מקשה על עבודת המנוע שלך, צורך יותר דלק ומקצר את מרווחי הטיפול. הגן על המנוע כדי לשמור על פעולתו יעילה יותר לזמן ארוך יותר.

מסנני השמן שלנו בעלי חומר ללא רווח מאוזן שילכוד חלקיקים קטנים אפילו חמישית מעובי השיער האנושי. הצינור המרכזי הספיראלי והמכווץ מוסף חוזק למניעת חומר המסנן מקריסה, ואטמי גומי יוצרים אטם הדוק יותר מאטמי פלסטיק המצויים במסננים נחותים יותר.

מסנני אוויר

מסנני אוויר מנוע John Deere

מסנני האוויר מנוע שלנו מפחיתים באופן עיל את בלאי המנוע באמצעות סילוק אבק, לכלוך וזיהומים אחרים מאוויר היניקה.

הקפלים וחומר הסינון המעולה של מסנני האוויר John Deere’ מבטיחים יעילות נוספת ומרווחי טיפול ארוכים יותר. זרימת האוויר שלהם מספקת הגבלת זרימה מינימלית תוך לכידת יותר מזהמים מאשר מסנני האוויר
המתחרים, ומבטיחים כך את תערובת האוויר/דלק הנכונה המספקת את הכוח המלא שאתה דורש.

מסנני דלק John Deere

מסנני דלק John Deere

מים יכולים לגרם נזק למערכת הדלק שלך.

מסנני הדלק שלנו לא רק ילכדו מים, אלא הם גם תוכננו לדחות אותם. הקפלים ההדוקים שלהם והחומר בעל המרווחים האחידים לוכדים מים וחלקיקי אבק לפני שהם חודרים למערכת הדלק. בו זמנית, חומר המסנן המצופה דוחה באופן פעיל מים ומונע מהם מלהיספג אל הדלק. שסתומי הניקוז הקלים הופכים את התחזוקה לקלילה.

האם ידעת?
"מסננים מלוכלכים יכולים להגדיל את צריכת הדלק בלמעלה מ-5%".

John Deere Company
זה בתערובת!

זה בתערובת!

קבל הגנה כוללת לציוד שלך באמצעות המסננים המקוריים של John Deere והתמיכה המקיפה שלנו. זו’הדרך בה אתה מקבל את תוחלת החיים המקסימלית מההשקעה שלך, עם העלות הנמוכה ביותר האפשרית של הבעלים והגנה מוחלטת נגד זמן השבתה לא רצוי.

filters-image-en

מסנן אוויר נשימה קלה

משמיד יותר מ-95% מהמזהמים והאלרגנים הההופכים את יום העבודה שלך ללא נעים כאשר’אתה קוצר, דש או כובש חבילות.

ראה יותר

filters-image-en

נושאים קשורים

לחץ ואסוף

לחץ ואסוף

הזמנת חלקים מעולם לא הייתה קלה יותר! כל החלקים שאתה צריך במרחק של לחיצה אחת.

קטלוג חלקי חילוף John Deere

קטלוג חלקי חילוף John Deere

חווה את קטלוג חלקי החילוף החדש והידידותי שלנו באינטרנט.