אל תסתכן

אל תסתכן

תרגיש בהבדל

 

הידעת שנורות LED מקוריות של John Deere אינן רק חזקות יותר, אלא גם יעילות יותר אנרגטית מנורות הלוגן רגילות? פלט האור הטבעי שלהן נותן לך לראות יותר ולשמור על העיניים שלך רעננות, בזמן שתקבל חיי מצבר ואלטרנטור ארוכים יותר.

 


סכינים

יעילות אנרגטית הזוהרת למרחקים

אנחנו מציעים LEDים עם טווח רחב של תאורות (לומנים) הממלאות צרכים אינדיבידואליים ליצירת תאורה ולעלויות. האורות בעלי העוצמה הרבה ביותר עם 3000 לומנים אפקטיביים, פלט HID’s ברוחב ובעומק, תוך אספקת האור הבוהק והבהיר ביותר עם פחות צריכת מצבר.

הנה’מה שאתה צריך לדעת אודות נורות LED: הרבה חברות תאורה בשוק מפרסמים יחסי לומן גבוהים מאוד. לעיתים קרובות מספרים אלה משקפים רק את יחס הלומן הגלמי המקסימלי התיאורטי של תאורת LED, היות והלומנים האפקטיבים שלהם נמוכים מאוד.

לומנים אפקטיביים הם היחס המדויק של התאורה בשימוש רגיל. אורות John Deere מדורגים בלומנים הגלמיים והאפקטיביים כך שתוכל להשוות בדיוק את הפלט. נורות LED של John Deere יתנו לך תמיד את הביצועים המירביים עבר כספך.

נוריות LED – יוצרו עבור John Deere שלך

קיימות שני סוגים של נוריות LED זמינות:

  • נורות חלופיות ישירות LED בנויות להתאמה מושלמת למיקום נורית ההלוגן המקורית. ההתקנה הקלה plug’n’play מביאה אותך בצורה חלקה לרמת התאורה הבאה.
  • נורות תמיכה LED יכולות להיות מורכבות במגוון מיקומים במכונה כאשר אתה זקוק לתאורה נוספת.

 

תבניות קרן של נורות LED

בהתאם ליישום ולצורך בתאורה שתי תבניות קרן שונות יהיו זמינות: תבנית אור חזק של תאורה רחבה יותר, קצרה יותר ותבנית טרפז לצרה יותר, ארוכה יותר.


אור חזק

אור חזק

תאורה רחבה יותר, קצרה יותר

טרפז

טרפז

תאורה צרה יותר, ארוכה יותר