מצברים מקוריים John Deere

זו’התאמה מושלמת

אתה יכול לבטוח בהתאמה הנכונה והביצועים התואמים לציוד שלך ולצרכיך מובטחים כאשר אתה בוחר מהיצע מצברי StrongBox™ שלנו. שום דבר לא עובד טוב יותר מהמצברים שתכננו למכונה שלך.

מצברי StrongBox™

מצברי StrongBox™

כאשר אתה זקוק לטכנולוגיה בביצועים מעולים ליישומי אינטנסיביות רבה, חפש את מצברי StrongBoxTM כהתאמה מושלמת שיש לה את חותמת האישור’ של המהנדסים שלנו. הם’ממולאים במפעל, מופעלים באופן מלא, ומוכנים לפעולה עם ביצועים גבוהים’וללא צורך בתחזוקה. ההתנסות’שלך בכוח התנעה מוכן תמיד, מעולה אפילו בתנאים קיצוניים, התנגדות רעידות אופטימלית, תוחלת חיים ארוכה עם יציבות מחזור משופרת, צריכת מים מינימלית, ופריקה עצמית נמוכה מאוד.

יישומים


מצברי Performance

מצברי Performance

מצברי Performance שלנו מצוינים ליישומים פחות מאתגרים ומייצגים חלופה זולה לקו הפרימיום של מצברי StrongBox™. המדובר במצברים הנכונים ליישומי עבודה סטנדרטית הדורשים פחות במונחים של התנעה קרה והתנגדות רעידה. אתה’רוכש כוח התנעה טוב לטווח רחב של כלי רכב וצרכים במחיר נוח בעיצוב חסון ואמין.

יישומים


היתרון הטכנולוגי

היתרון הטכנולוגי

טכנולוגית הרשת שלנו מקטינה את צמיחת הרשת לחיי שירות ארוכים יותר משמעותית. זרם מקסימלי מאפשר טעינה מהירה יותר ומוליכות אופטימלית, ויותר חוטים בהם הזרם החשמלי הוא הגבוה ביותר ונותן לך כוחהתנעה גבוה יותר באופן עקבי. תהליך ייצור החירור בדיוק גבוה מבטיח מבנה עמיד והדבקת משחה פעילה מעולה למבנה רשת יציב, כוח התנעה גבוה יותר וקורוזיה מינימלית.

John Deere seat

למה לבחור במצבר מקורי של John Deere ?

היות וייצרנו את המכונה בה תרכיב את המצבר, יש לנו רעיונות ברורים לגבי איך יראה המצבר המושלם עבורך. זו הסיבה מדוע אנחנו מייצרים בעצמנו כדי שתקבל את האיכות שעליה חתמת מלכתחילה - עם ההתאמה המושלמת למכונה שלך ולדרישות ממנה.

נושאים קשורים

לחץ ואסוף

לחץ ואסוף

הזמנת חלקים מעולם לא הייתה קלה יותר! כל החלקים שאתה צריך במרחק של לחיצה אחת.

קטלוג חלקי חילוף John Deere

קטלוג חלקי חילוף John Deere

חווה את קטלוג חלקי החילוף החדש והידידותי שלנו באינטרנט.