משרה חלקית עם ביצועים במשרה מלאה

ייתכן והתפוקה שלך לא ענקית, אבל מה שאתה משקיע כאן חשוב לך ולאלה שאתה משרת. כדי להשיג את האיכות שאתה מחפש עם היעילות שדרושה לך, אינך צריך לחפש מעבר לסדרת טרקטורי 5E בעלי הביצועים הרב-גוניים.
תא מלא, מבט גדול - עם בקרים ומכשירים שעוצבו להפעלה יעילה והרבה זכוכית מסביב כדי להקל עליך לראות הכל בכל מקום.

כלכלי ועוצמתי

בטרקטור 5E, יש לך כוח נקי לו אתה זקוק לעבודות הקשות יותר ביער או בהרמה כבדה. גרסת מנוע דיזל בלבד שמשלב מערכת הזרקת דלק מסילה משותפת בלחץ גבוה עם בקרה אלקטרונית לפעולת מנוע בסל"ד נמוך של 2,100 השומר על צריכת הדלק, מפיק מומנט עוצמתי ועומד בתקן פליטת מזהמים Stage V.
תאהב את הקלות הרבה של ממסרות 12/12 או 24/12 POWRREVERSER™ שלנו עם מהירויות לכל יישום ושילוב ללא עצירה, בקו, קדימה/אחורה.

מועצם

המעמיס שלך או כל הכלים האחרים בהם אתה משתמש טובים רק כאשר המערכת ההידראולית נותנת להם כוח. המערכת ההידראולית מרכז פתוח עם שתי משאבות של סדרת 5E מספקת זרימה כללית של 66 ל'/דקה וידועה בביצועים היעילים שלה. אתה מקבל גם שני שסתומי בקרה סלקטיביים אופציונליים ואת היעילות המשופרת של מעביר הכוח 540/540E שלנו.
עבודת מעמיס קדמי היא הדבר האמיתי של טרקטורי 5E הודות לבסיס הגלגלים הקצר שלהם הבנוי לזריזות יוצאת דופן ולרדיוס פניה הדוק באופן יוצא מן הכלל.

"קיבלנו השראה מהתשוקה והמסירות שאתה מביא לעבודה כל יום. אז, ייצרנו טרקטור שיעבוד כמו שאתה עובד. זו הדרך שלנו לומר: תודה לך על מה שהנך!"

סדרה 5E

סדרה 5E

מידע נוסף