טרקטורים הדואגים לפרות

גרימת שמחה של מוצרי חלב לשולחן שלך מתחילה בהתחייבות שלך לפרות בריאות ולחלב מלא. כדי לסייע לך לשמור על הסטנדרטים הגבוהים שלך. ביעילות שאתה מבקש, טרקטורי 5E מפיקים ביצועים רב גוניים שאין דומה להם.
תא מלא, מבט רחב – העיניים שלך צריכות להביט לכל מקום ולטפל ביעילות במשימות שונות רבות בחווה - זה קל לביצוע עם המבטים הרחבים של תא זה והבקרים והמכשירים שהוכנו ארגונומית שם כך.

עוצמתי, נקי, יעיל

טרקטור 5E מספק את הכוח הנקי לו אתה זקוק לעבודות מעמיס והובלה רבות בחוות החלב. גרסת מנוע דיזל בלבד שמשלב מערכת הזרקת דלק מסילה משותפת בלחץ גבוה עם בקרה אלקטרונית לפעולת מנוע בסל"ד נמוך של 2,100 השומר על צריכת הדלק, מפיק מומנט עוצמתי ועומד בתקן פליטת מזהמים מועצם.
יש הרבה הלוך ושוב ביום שלך - תאהב את הקלות הרבה של ממסרות 12/12 או 24/12 POWRREVERSER™ שלנו עם מהירויות לכל יישום ושילוב ללא עצירה, בקו, קדימה/אחורה.

מועצם

המעמיס שלך מקבל עבודה רבה בחוות החלב שלך - אתה צריך הידראוליקה המוכנה לכך. המערכת ההידראולית מרכז פתוח עם שתי משאבות של סדרת 5E מספקת זרימה כללית של 66 ל'/דקה וידועה בביצועים היעילים שלה. אתה מקבל גם שני שסתומי בקרה סלקטיביים אופציונליים ואת היעילות המשופרת של מעביר הכוח 540/540E שלנו.
טרקטורי 5E בנויים לעבודות מעמיס אינטנסיביות בחוות החלב - בסיס הגלגלים הקצר שלהם בנוי לזריזות יוצאת דופן ולרדיוס פניה הדוק באופן יוצא מן הכלל.

"קיבלנו השראה מהתשוקה והמסירות שאתה מביא לעבודה כל יום. אז, ייצרנו טרקטור שיעבוד כמו שאתה עובד. זו הדרך שלנו לומר: תודה לך על מה שהנך!"

סדרה 5E

סדרה 5E

מידע נוסף