חוות מעורבות: טרקטור אחד לכל

המבחר העצום של מוצרים שאתה מעלה על שולחננו מסייע לנו לחיות חיים בריאים ומאוזנים יותר. כדי לסייע לך לנהל את המשימות השונות והרבות של יום העבודה שלך ביעילות שדרושה לך, אינך צריך לחפש מעבר לסדרת טרקטורי 5E בעלי הביצועים הרב-גוניים.
חלל רב, בקרה מוחלטת - תרצה להחליף משימות לעיתים קרובות, אבל תהיה תמיד בשליטה מלאה כאשר הבקרים והמכשירים נבנו להפעלה יעילה באופן מקסימלי.

נקי, כוח יעיל

טרקטור 5E מספק את הכוח הנקי לו אתה זקוק למשימות מעמיס והובלה רבות בחווה מעורבת. גרסת מנוע דיזל בלבד שמשלב מערכת הזרקת דלק מסילה משותפת בלחץ גבוה עם בקרה אלקטרונית לפעולת מנוע בסל"ד נמוך של 2,100 השומרת על צריכת הדלק, מפיקה מומנט עוצמתי ועומדת בתקן פליטת מזהמים Stage V.
הרבה הלוך ושוב במשימות המעמיס שלך? תאהב את הקלות הרבה של ממסרות 12/12 או 24/12 POWRREVERSER™ שלנו עם מהירויות לכל יישום ושילוב ללא עצירה, בקו, קדימה/אחורה.

מועצם

עבודות המעמיס שלך רבות ושונות לאורך היום - תצטרך מערכת הידראולית שתעמוד במאמץ. המערכת ההידראולית מרכז פתוח עם שתי משאבות של סדרת 5E מספקת זרימה כללית של 66 ל'/דקה וידועה בביצועים היעילים שלה. אתה מקבל גם שני שסתומי בקרה סלקטיביים אופציונליים ואת היעילות המשופרת של מעביר הכוח 540/540E שלנו.
טרקטורי 5E בנויים לעבודות מעמיס אינטנסיביות בחייך - בסיס הגלגלים הקצר שלהם בנוי לזריזות יוצאת דופן ולרדיוס פניה הדוק באופן יוצא מן הכלל.

"קיבלנו השראה מהתשוקה והמסירות שאתה מביא לעבודה כל יום. אז, ייצרנו טרקטור שיעבוד כמו שאתה עובד. זו הדרך שלנו לומר: תודה לך על מה שהנך!"

סדרה 5E

סדרה 5E

מידע נוסף