טרקטורים מסדרה 9

חקלאות מדרגה ראשונה

צפויה לך חוויית תא נהג מרווחת ומפנקת שאין כמותה בקטגוריית טרקטורים זו. כל פרט קטן נלקח בחשבון, על מנת להפוך את היום שלך בתא הנהג למהנה ופרודוקטיבי יותר - החל במושב מסתובב ב-65°, צליל סראונד 6.1 ומקרר בנפח 11 ליטר, וכלה במיזוג אוויר נוח לשליטה.

כוח יעיל

ברוך הבא לדור הבא של מנועי JD14‏ (John Deere PowerTech™‎ בנפח 13.6 ליטר) עם הספק מנוע מקסימלי של עד 691 כ"ס (ECE-R120). רזרבות כוח עצומות, מהימנות מוחלטת וצריכת דלק מעולה ממתינות לך, יחד עם גידול של 3.4% ביעילות, 50% פחות רעש מנוע וקלות אחזקה טובה ב-27%.

העברת כוח יעילה

העברת כוח יעילה

תיבת ההילוכים e18™‎, שתוכננה במיוחד עבור הטרקטורים מסדרה 9, מספקת ביצועים מוכחים ותוכננה מחדש כדי להתמודד עם מומנט הפיתול הגבוה יותר של המנועים החדשים.

קיבולת עצומה של כלים ייעודיים

קיבולת עצומה של כלים ייעודיים

הטרקטורים מסדרה 9 מסוגלים להתמודד עם הכלים הייעודיים הגדולים ביותר, ומציעים כוח גרירה מסיבי תודות למגוון רחב של אפשרויות זבורית. ניתן למספרים לדבר: קיבולת הרמה מקסימלית של 9 טונות, עד 8 שסתומי בקרה סלקטיביים (SCV) הידראוליים וזבורית מקסימלית של 30,390 ק"ג.

נוחות נסיעה מפנקת

נוחות נסיעה מפנקת

תוכל ליהנות מפחות מתח בשרירי הגב ויציבה טובה יותר עם נשימה קלה יותר, תודות למושב נוח ביותר שנותן תחושה מדהימה ומאפשר לך לחוש רגוע וערני במשך כל היום. דגמי הטרקטורים 9R זמינים עם מושב ActiveSeat™ II של John Deere, אשר מונע עד 90% מהעומס על הגב בתנועה אנכית.

נראוּת תחת בוחן ביצועים

נראוּת תחת בוחן ביצועים

כאשר מדובר בנראות, אנו מתעקשים על אפס סיכונים. הנראות מתחילה בתצוגה פנורמית ומצלמות קדמית ואחורית אופציונליות, ומתרחב לתאורת LED של 360° שכוללת 24 נורות LED לעבודה עם 60% יותר הספק לומן בחבילת התאורה האולטימטיבית.

בקרה אינטואיטיבית

בקרה אינטואיטיבית

סדרה 9 מתאפיינת בעוצמה חכמה - שימוש בטכנולוגיה חקלאית מתוחכמת הופך את תפעול הטרקטור לפשוט ופרודוקטיבי יותר מאי פעם. כל הבקרות נמצאות בהישג יד, וה-CommandCenter™‎ עם מסך המגע, עם קיצורי דרך ועזרה תלוית הקשר הופכים את הניווט לקל ביותר.

הרמה הבאה של אוטומציה

הרמה הבאה של אוטומציה

בנוסף לכל תכונות ה-Premium של ההפעלה, תוכל ליהנות גם מיתרונות פרודוקטיביות נוספת של אוטומציית הפנייה של AutoTrac™‎, הנחיית כלי ייעודי פסיבית של AutoTrac™‎‏, AutoPath™‎ וסנכרון מכונה.

 • 9R

  טרקטור גלגלים רב-עוצמה זה מציע מבחר רחב של דגמים עם הספקים של עד 691 כ"ס. HydraCushion™‎, מתלה הסרן הקדמי האופציונלי, מונע קפיצות כוח כדי שגם לא תצטרך להוריד סיבובי מנוע כאשר אתה מגיע למגבלות. נוסף על כך, ימי עבודה ארוכים נעשים רגועים יותר, תודות לתא הנהג המרווח והמצויד, שזמין גם עם ה-ActiveSeat™ II הנוח ביותר.

  טרקטור 9R
 • מערכת מתלים HydraCushion™‎

  מערכת המתלים HydraCushion™‎ משתמשת בבקרות אלקטרוניות וממוחשבות שעוקבות אחר פעולות הטרקטור ומיקום הסרן. בהתבסס על קלטים אלו, המערכת האלקטרונית מפעילה אוטומטית פעולות הידראוליות להעלאה, הורדה או הישארות במצב סטטי.

  Hydracushion
 • 9RT

  טרקטור 9RT מושלם ליישומי משיכה מאומצת בקו ישר בשדות עם קרקע קלה, שיפועי צד מוגבלים ולשונות יבשה גדולים מספיק שמאפשרים פניות רחבות ללא יותר מדי קרצוף קרקע. מתלה AirCushion™‎ מבודד את השלדה מהשקעים והבליטות של קרקע לא ישרה, ומספק רמה גבוהה באופן מפתיע של נוחות נסיעה.

  טרקטור 9RT
 • מתלה כן-נסע AirCushion™‎

  שתי כריות אוויר ובולם זעזועים לעומסים כבדים מרככים את המהמורות. שיכוך נוסף מסופק באמצעות תותבים מחוזקים אשר מתפקדים כנקודות ציר לשני הזחלים.

 • 9RX

  טרקטור 4 הזחלים הפרודוקטיבי ביותר שלנו אי פעם, עם אפשרויות זבורית של עד 30,391 ק"ג. טביעת הרגל הכוללת שלו גדולה עד כדי 119% מאשר זו של טרקטור גלגלים, ועד כדי 42% יותר מזו של טרקטור שני זחלים. כוח הגרירה של נשמר במלואו, גם בעת פנייה עם עומסים, והוא יוצר שוליים מינימליים בקצות השורות. רוחב ההובלה הצר, מהירות הכביש המקסימלית של 40 קמ"ש ומתלה תא הנהג עם 4 מוטות מקלים על מעבר בין שדות.

  טרקטור 9RX
 • בנייה חסונה

  כדי להתמודד עם ההספק העצום, גלגל השרשרת המשונן הראשי מצויד כעת ב-20 חורי הרכבה עם ברגים חזקים יותר. התותבים והגלילים של הזר המניע גם שודרגו לחומרים צפופים יותר.

סדרה 9

קבל את כל הסיפור

צלול לתוך הפרטים של מה שהופך את סדרה 9 לטובה כל כך – העף מבט בחוברת המוצר של סדרה 9.

Operations Center

Operations Center

John Deere Operations Center לוכד מיידית נתוני תפעול חיוניים, על מנת לשפר את השקיפות ולהגדיל את הפרודוקטיביות של העסק.

שירותים

שירותים

גלה את תיק השירותים המקיף של John Deere.

חקלאות מדויקת

חקלאות מדויקת

מידע נוסף על היישומים והיתרונות הרבים של טכנולוגיית החקלאות המדויקת של John Deere.