חבר את המכונה שלך ב-50% הנחה

בדוק וקבל שדרוג קישוריות בחצי מחיר!

קבל שדרוג קישוריות וחסוך כסף.

כעת ולמשך פרק זמן קצר, תוכל לקבל ערכת JDLink TM בהתקנה מאוחרת בחצי מחיר כולל התקנה. נצל את ההצעה לזמן מוגבל זו וחסוך כסף אם המכונה שלך ניתנת לקישור אבל החומרה הדרושה לא מותקנת בה עדיין.

פשוט התחבר ב-50% הנחה!

 • יכולות RTK נייד

  יכולות RTK נייד

 • תמיכה משופרת

  תמיכה משופרת

 • החלטות חכמות יותר וחיסכון בזמן

  החלטות חכמות יותר וחיסכון בזמן

קישוריות שמשתלמת

קישוריות משמעותה גישה ל-Operations Center ולכלים שחוסכים זמן, מסייעים לנהל משאבים באופן חכם יותר ומאפשרים קבלת החלטות רווחיות טובות יותר.
בנוסף: John Deere Connected SupportTM, שמשלב ניתוח נתונים חדשני, כלי הודעה, ותמיכה יזומה של הסוכן.

 • זמן פעילות תקינה

  העבר ישירות נתוני מסמכי שדה מקוונים מהמכונה שלך ל-Operations Center וקבל גישה מכל התקן. תכנן את העבודה שלך ושלח מידע עבודה ישירות למכונות נפרדות, שלוט על מיקומן, המצב והתקדמות העבודה בזמן אמת כדי לקבל החלטות חכמות יותר המבוססות על נתונים/p>

  למד עוד

  זמן פעילות תקינה
 • התמיכה המקושרת של John Deere

  באמצעות מינוף היכולות של כלי John Deere Connected SupportTM, תוכל למקסם את זמן ההפעלה התקינה של המכונה שלך. Machine Dashboard מאפשר לסוכן John Deere לנטר את מכונות שלך על בסיס מצב הפעולה בפועל. באמצעות Expert Alerts, סוכן John Deere שלך יכול לזהות תקלות פוטנציאליות במכונה ולתקן אותן לפני שהן יהפכו לבעיה. טכנולוגיה זוכת פרס זו מפחיתה את זמני האבחון והתיקון בעד 20% בממוצע.

  למד עוד

  התמיכה המקושרת של John Deere

כיצד אתה מרוויח כ:

היתרונות לחקלאי משק בע"חהיתרונות לחקלאי משק בע"חהיתרונות לחקלאי משק בע"ח

חקלאי משק בע"ח

HeadingIcon

שתף מידע משרתים מאובטחים באמצעות ספקי או קבלני צד שלישי. תכנם את תחזוקת המכונות שלך וקבל תמיכה באמצעות Expert Alerts לשיפור זמן הפעילות התקינה.

היתרונות לחקלאי גד"שהיתרונות לחקלאי גד"שהיתרונות לחקלאי גד"ש

חקלאי גד"ש

HeadingIcon

קבל החלטות חקלאיות טובות יותר באמצעות ניהול נתונים ותשואה. השג נוחות ונתונים מדויקים טובים יותר באמצעות התקנה קלה יותר בעת כניסה ויציאה משדות ושפר את היעילות של מכונות שלך על בסיס של השוואה וניתוח נתונים.

היתרונות לקבלןהיתרונות לקבלןהיתרונות לקבלן

קבלן

HeadingIcon

נהל את הצי שלך ושפר את עלויות ההפעלה באמצעות הפחתת זמני הנסיעה. ארגן את העבודה היומית שלך באופן יעיל יותר וקבל סקירה אופטימלית דרך הטלפון החכם שלך. קבל תמיכה מהסוכן המקומי שלך דרך גישה מרחוק לתצוגה ושירותי יועץ שירות מרחוק.

חקלאי משק חי

חקלאי משק חי

שתף מידע מהשרתים המאובטחים שלנו עם ספקים או קבלנים צד שלישי. תכנן את תחזוקת המכונה וקבל תמיכה באמצעות Expert Alerts לשיפור זמן ההפעלה.

בעל משק חי

חקלאי גד"ש

בצע החלטות חקלאיות טובות יותר באמצעות ניהול נתונים ותנובה. הפק תועלת מהנוחות והדיוק במידע הטובים יותר באמצעות התקנה קלה יותר בעת כניסה ויציאה משדות, ושפר את היעילות של המכונות שלך על  בסיס של השוואת נתונים וניתוח.

קבלן

קבלן

נהל את הצי שלך ושפר את עלויות ההפעלה באמצעות הפחתת זמני נסיעה. ארגן את העבודה באופן יעיל יותר וקבל סקירה אופטימלית דרך הטלפון החכם שלך. קבל תמיכה מהסוכן המקומי דרך גישה מרחוק לתצוגה ויועץ שירות מרחוק.

יתרונות הקישוריות

צפה בסרטוני וידאו כדי ללמוד עוד על יתרונות הקישוריות – עבוד חכם יותר ובאופן רווחי יותר תוך הגברת זמן הפעילות התקינה שלך.

עבוד חכם יותר וחסוך זמן עם Operations Center.

העבר ישירות נתוני תיעוד שדה באופן מקוון מהמכונה שלך ל-Operations Center וקבל גישה אליהם מכל התקן. תכנן את העבודה שלך ושלח מידע עבודות ישירות למכונות נפרדות, פקח על מיקומן, מצבן והתקדמות העבודה בזמן אמת כדי לקבל החלטות חכמות ומושכלות יותר.

מקסם את זמן ההפעלה שלך באמצעות John Deere Connected Support™

תקן באופן יזום בעיות לפני שהן מפריעות לכושר הייצור שלך: John Deere Connected Support™ מסייע לך ולסוכן שלך לנטר את מצב המכונה שלך באמצעות כלים כגון Expert Alerts ו-Machine Dashboard. אם הכלים מדווחים על חריגה במכונה שלך, יצרו קשר איתך מיד ותקבל תצוגה יזומה כדי לאפשר לך לשמור על כושר הייצור שלך.