תחזוקת הטרקטור

בחרת ב-John Deere כי רצית את הטוב ביותר. לכן כאשר המדובר בתחזוקה למכונה יהיה זה הגיוני להשתמש רק בחלקי תחזוקה ובחומרי סיכה מקוריים שתוכננו ואושרו ע"י John Deere.

תחזוקת הטרקטור

הרחב הכלכווץ הכל

מסננים

מסננים הם ליבם של ביצועים יעילים. אנחנו ממליצים מאוד להשתמש תמיד רק במסנני John Deere מקוריים היות והם תוכננו במיוחד לפעול בטרקטור שלך. מסנני שמן, דלק ואוויר מונעים מחלקיקים מזיקים לחדור למנוע בזמן שהם מפחיתים את צריכת הדלק. מסננים מלוכלכים יכולים להגדיל את צריכת הדלק עד 5% למסנן, כך שהגיוני לוודא את החלפת המסננים מיד כאשר הם מגיעים לסוף חיי העבודה שלהם.

למד יותר אודות מסננים

מצא את המסננים הנכונים עבור הטרקטור שלך - סקירת מסננים

חומר סיכה, נוזלי קירור ומשחות סיכה

כל חומר סיכה שאנחנו מציעים פותח ע"י מהנדסים מומחים של John Deere ושופר באופן אידיאלי לענות על דרישות קשות מאוד. המוצרים שלנו לא רק שמשדרגים את ביצועי הטרקטור, הם גם מגינים עליו מבלאי ומאריכים את חיי ההשקעה שלך. הם גם מסייעים בהפחתת עלויות התחזוקה ע"י הארכת מרווחי הטיפול והניקוז.

  1. שמן הידראולי ושמן ממסרת
  2. שמן ממסרת
  3. משחות סיכה
  4. נוזל קירור
  5. שמן מנוע

Plus-50 II הוא שמן מנוע מתקדם שתוכנן להאריך את מרווחי ניקוז השמן, להבטיח חיי מנוע ארוכים יותר ולספק ביצועים משופרים והגנה  למנועי דיזל כולל מנועי פליטה מופחתת (שלב III B/ שלב IV).

Hy-Gard הוא שמן ממסרת טרקטור אוניברסלי (UTTO). הוא תוכנן במיוחד להגן על ממסרות John Deere, מצמדים לחים, בלמים לחים ומערכות הידראוליות. Hy-Gard נבחן במיוחד הן במהלך והן לאחר הפיתוח שלו לעבור את התקן המינימלי JDM J20C.

Cool-gard II הוא נוזל קירור אידיאלי להגנה נגד קורוזיה ומשקעים בתנאי קיץ וחורף. הוא מגןעל מערכת הקירור עד 6 שנים או 6000 שעות חיי שירות.

הגן על הציוד שלך – הגן על ההשקעה שלך באמצעות חומרי סיכה מקוריים של John Deere.

למד עוד אודות חומרי סיכה, נוזלי קירור & משחות סיכה

מצברים

John Deere. מקוריים עם סיבה.

אנחנו יודעים שלמצברים שלך זמן עבודה ותרצה שהם יפעלו אפילו בתנאים קשים. זו’הסיבה שמצברי John Deere נבנו לתקנים גבוהים קיצוניים ונבדקו באופן שרירותי בהתאם למפרטי הדרישות שלנו, המבוססים על דרישות המכונה

מצברי StrongBox – טכנולוגיה יוצאת מן הכלל עונה על דרישות יישומים מיוחדים.

אם אתה זקוק לאיכות, ביצועים ואמינות, במיוחד כאשר אתה עומד בפני תנאים קיצוניים בשטח, מצברי StrongBox הם האידיאליים. היות והם הוכחו ככאלה המספקים ביצועים משופרים, הם’נבנו תוך שימוש בחומרים באיכות גבוהה ובטכנלוגיה עדכנית ליישומי עבודה קשה.

הבטחת המצברים שלנו

  • עונים על דרישות ותקני האיכות של John Deere
  • ביצועי התנעה מעולים, אפילו בתנאי הפעלה קיצוניים
  • עמידות קיצונית לרעידות
  • עמידות טעינה ופריקה גבוהות, אפילו כאשר המנוע מדומם
  • אספקת חשמל משופרת

צבעים וכימיקלים

המראה’הוא לא הכל – אבל ככל שמראה ציוד John Deere טוב יותר, כך הוא ישמור טוב יותר על ערכו. ממגבים ומתרסיסי ניקוי לתמיסות וצבעים לעבודה קשה, אנחנו מציעים מגוון שלם של מוצרים כדי לשמור על המראה ועל חיי העבודה של John Deere כמו חדשים.

אפילו הצבעים שלנו עובדים קשה

חושב לשפר או לצבוע מחדש את John Deere שלך? אף אחד לא צובע בירוק וצהוב כמונו – היות ורק צבעי John Deere הוכנו בנוסחה המקורית בה אנחנו משתמשים במפעל. להתאמת צבע מושלמת בכל זמן, עמוד על השימוש בצבעים מקוריים של John Deere. כל דבר אחר הוא רק ירוק. או צהוב.

למד עוד על הצבעים והכימיקלים שלנו

מצא את הסוכן הקרוב אליך

מצא את סוכן John Deere >