צמיג רדיאלי ללא אוויר
MICHELIN X TWEEL TURF

מבט מקרוב על כלים ייעודיים למכסחות סיבוב אפס Tweels Z994R

 

מחזיק מעמד פי 3

שכח מפנצ'רים ומלחצי ניפוח לא מאוזנים. הצמיגים הרדיאליים ללא אוויר Michelin X Tweel Turf חסינים מפני חפצים חדים, מרחפים בקלילות מעל מכשולים ובעלי אורך חיים של פי שלוש מצמיגים פנאומטיים רגילים.

כיסוח עקבי

לחץ אוויר שאינו שווה בצמיגים עלול לגרום לכיסוח שאינו שווה ומאוזן, עקב יצירת שיפוע בדק המכסחת. דבר זה אינו יכול לקרות עם צמיגים רדיאלים ללא אוויר Michelin X Tweel Turf – דבר אחד פחות שאתה והמפעילים שלך צריכים לדאוג לגביו.

     

כיסוח מסחרי מכסחות סיבוב אפס סדרה Z900R‏ Z997R Tweels - נשארות במסלול

להישאר במסלול

הצלעות ברוחב מלא, העשויות פולי-שרף, משנות את צורתן עד שהמכונה למעשה מתקדמת על זחלים! יש לכך משמעות גדולה מבחינת האחיזה – וזה גם מוריד את הלחץ מהמדשאה היקרה?

כיסוח מסחרי מכסחות סיבוב אפס סדרה Z900R‏ Z994R Tweels – נסיעה חלקה

נסיעה חלקה

הצמיגים הרדיאלים ללא אוויר Michelin X Tweel Turf טובים הרבה יותר בשיכוך קפיצות יחסית לשילוב רגיל של צמיג וגלגל. כך שכשהמפעיל נתקל במכשול או בשפת מדרכה, הם לא ממש ירגישו את זה, וגם המכונה לא.

     

כיסוח מסחרי מכסחות סיבוב אפס סדרה Z900R‏ Z994R Tweels

סע בזהירות

הצמיגים הרדיאליים ללא אוויר Michelin X Tweel Turf בעלי אורך חיים של פי שלוש מצמיגים פנאומטיים רגילים. הצמיג גם רחב יותר, מה שמשפר את האחיזה ומקטין את טביעת הרגל של המכונה.

כיסוח מסחרי מכסחות סיבוב אפס סדרה Z900R‏ Z994R Tweels

 להתקין ולשכוח

הצמיגים הרדיאליים ללא אוויר Michelin X Tweel Turf יכולים לנוע על קוצים או שברי זכוכית. חסל סדר זמן השבתה יקר להחלפת גלגלים או תיקוני צמיגים.

* מאושר עבור מכסחות John Deere Z994R ו-Z997R המצוידות בדק של 54, 60 או 72 אינץ'. לא מומלץ לשימוש עם מערכות איסוף חומר.