סדרת R41X0i

סדרת R41x0i

תרגיש שאין גבולות

R4140i/R4150i נבנו לתת תוצאות. TerrainControl Pro or TerrainCommand Pro שומרים על הזרועות יציבות במהירויות גבוהות, בזמן שמתלה גלגלים עצמאי, תא קטגוריה IV, הידית הרב תכליתית החדשה ו-CommandARM מבטיחים נוחות מפעיל מצוינת. יחס ראשון, איכות ריסוס קבועה וכיסוי יהיו שלך כל העונה הודות ל-בקרת היחס המידית של PowrSpray’ ו-ExactApply.

 

דיוק עלקולי

חווה כיסוי קבוע המותאם אוטומטית: באמצעות בחיישנים במצב היברידי העוקב במקביל אחרי הקרקע והיבול, TerrainControl Pro מכוונת את גובה הזרוע ואת גליל הזרוע לכיסוי אופטימלי, בזמן ש-TerrainCommand Pro מוסיף גם ניהול גיאומטריה משתנה.

יותר תא, יותר אודותיך

יותר תא, יותר אודותיך

זו’רמה חדשה של נוחות ונוחיות בתא:  כאשר כל הבקרים במקום בו אתה ’צריך אותם, מבט פתוח באופן מהמם ותאימות אוורור תא מהקטגוריה IV נותנים לך חלל לפעול בקלות, נהיגה חלקה במתלה גלגל XtraFlex, ומביא אותך לשליטה מלאה באמצעות CommandARM.

דיוק ברמה גבוהה

דיוק ברמה גבוהה

מלא מהר יותר, רסס ביתר דיוק. מערכת PowrSpray היחודית בת 2 מעגלים מפעילה מילוי מהיר ויעיל, ריסוס ותסיסה. הכל בלחיצה על כפתור Solution Command. PowrSpray מספקת דיוק סף בכל מהירות או לחץ בחפיפה מינימלית הודות ליישום מדויק.

מהפיכת בקרת נחיר/ים

מהפיכת בקרת נחיר/ים

כסה יותר מהיבול בדיוק משופר, שמור על יחס המטרה והלחץ בטווח ללא תקדים של מהירויות, בזמן שתפחית את עלויות החפיפה וההשקעה. בתיאום עם פיצוי הפניה, ExactApply מגוון אוטומטית את היחס לאורך כל הזרוע ליחס יישום מדויק באזור ספציפי.

יותר לגביך, הכל אודות התוצאות

יותר לגביך, הכל אודות התוצאות

אתה כבר יודע בדיוק מה לעשות. אנחנו בונים את R4140i ו-R4150i כך שתוכל לעשות זאת טוב יותר. גלה כיצד איכות נסיעה ללא תחרות, דיוק בריסוס, רמה חדשה של נוחות מפעיל ובקרת מכונה אינטואיטיבית משתלבות לספק חווית ריסוס רווחית יותר.

דגםמיכל תמיסהרחבי זרועמיכל שטיפהקיבולת מילוי

4000 ל'

פלדה: 24-36 מ'

פחם: 36 מ'

400 ל'

1200 ליטר/דקה