סדרת R41 עם מרססי 40i/50i

מרסס R41

תרגיש שאין גבולות

סדרת R41 עם מרססי 40i/50i נבנו לתת תוצאות. TerrainControl™ Pro או TerrainCommand™ Pro שומרים על הזרועות יציבות במהירויות גבוהות, בזמן שמתלה גלגלים עצמאי, תא קטגוריה IV, הידית הרב תכליתית החדשה ו-CommandARM מבטיחים נוחות מפעיל מצוינת. יחס ראשון, איכות ריסוס קבועה וכיסוי יהיו שלך כל העונה הודות ל-בקרת היחס, ExactApply™ ו-PowrSpray™.

יותר תא, יותר אודותיך

יותר תא, יותר אודותיך

זו’רמה חדשה של נוחות ונוחיות בתא: כאשר כל הבקרים במקום בו אתה ’צריך אותם, מבט פתוח באופן מהמם ותאימות אוורור תא מהקטגוריה IV נותנים לך חלל לפעול בקלות, נהיגה חלקה במתלה גלגל XtraFlex, ומביא אותך לשליטה מלאה באמצעות CommandARM.

PowrSpray™

PowrSprayTM

מלא מהר יותר, רסס ביתר דיוק. מערכת PowrSpray היחודית בת 2 מעגלים™ מפעילה מילוי מהיר ויעיל, ריסוס ותסיסה. הכל בלחיצה על כפתור Solution Command. PowrSpray™ מספקת דיוק סף בכל מהירות או לחץ בחפיפה מינימלית הודות ליישום מדויק ExactApply™.

 • TerrainControl™ Pro ו-TerrainCommand™ Pro

  חווה כיסוי קבוע המותאם אוטומטית: באמצעות חיישנים במצב היברידי העוקב במקביל אחרי הקרקע והיבול, TerrainControl™ Pro מכוונת את גובה הזרוע ואת גליל הזרוע לכיסוי אופטימלי, בזמן ש- TerrainCommand™ Pro מוסיף גם ניהול גיאומטריה משתנה.

  TerrainControl™ Pro ו-TerrainCommand™ Pro
 • ExactApply™

  כסה יותר מהיבול בדיוק משופר השומר על יחס המטרה ועל גודל הטיפות בטווח מהירות ללא תקדים עם מודולצית רוחב אות, בזמן שתפחית את עלויות החפיפה ותפחית את ההשקעה באמצעות בקרת נחיר אינדיבידואלית. בתיאום עם פיצוי הפניה, ExactApply™ מגוון אוטומטית את היחס לאורך כל הזרוע ליחס יישום מדויק באזור ספציפי.

  ExactApply
 • חיבור למערכת העברה סגורה

  באמצעות החיבור הל שלנו לכל מערכת העברה סגורה תמנע כמעט כל מגע עם נוזלי הגנת היבול. תוכל למלא ולשטוף בחיבור ישיר למיכל באמצעות מתאם המשמש לרוב את יצרני הגנת היבול

  חיבור למערכת העברה סגורה
יותר לגביך, הכל אודות התוצאות

יותר לגביך, הכל אודות התוצאות

אתה כבר יודע בדיוק מה לעשות. אנחנו בונים את R41 עם מרססי 40i/50i כך שתוכל לעשות זאת טוב יותר. גלה כיצד איכות נסיעה ללא תחרות, דיוק בריסוס, רמה חדשה של נוחות מפעיל ובקרת מכונה אינטואיטיבית משתלבות לספק חווית ריסוס רווחית יותר.

דגםמיכל תמיסהרוחב זרועמיכל שטיפהפלט משאבה

-

-

-

-

4000 ל'

פלדה: 24-36 מ
זרוע סיבי פחם*: 36 מ'

400 ל'

1200 ליטר/דקה למילוי

*היכן שמותר מקומית