תחזוקת מערכת רטובה

חלקים ושירות: נחירים

נחירים

אנו מציעים מגוון רחב של נחירים בגדלים שונים ומכסים התואמים לצרכים הפרטניים שלך ומאפשרים לך לבחור את הנחיר האופטימלי לסוג העבודה הייחודי שלך:

  • נחירי פולימר הם האפשרות הכדאית עבור אורך חיים וריסוס מדויק.
  • נחירי פלדת אל חלד הם מושלמים עבור עומסים מכניים גבוהים.
  • נחירי קרמיקה הם אידאליים בעת שימוש בכימיקלים מעכלים ודשנים.
חלקים ושירות: מכל כיול

מכל כיול

הכד מקל על כיול המרסס. מכל הכיול בעל נפח של 2 ליטרים ושנתות מדידה מטריות. המכל עשוי מפוליפרופילן מוזרק למתן התנגדות ולעמידות כימית מצוינת.

חלקים ושירות: מבקשת ניקוי קצה נחיר

מבקשת ניקוי קצה נחיר

המברשת היא כלי אידאלי לשמירה על ניקיון הנחירים. הזיפים הרכים שלה מנקים בעדינות את הנחיר מבלי להזיק לנקב. כלי חובה בכל ארון אחסון.

חלקים ושירות: מסננים

מסננים

המגוון הרחב של מסננים מספקים הגנה חיונית לכל המערכות הרטובות, מונעות חסימה של נחירים ומבטיחות פיזור התזה מצוין וחדירה לגידולים.

חלקים ושירות: מד לחץ

מד לחץ

מד הלחץ האנלוגי עם שיכוך גליצרין הוא קל לקריאה הבית הגדול שלו בן 100 מ"מ ממוקם בנוחות בחזית של המרסס. הוא בעל סקלה מדויקת המחולקת למקטעים של 0.2 בר וכוללת ארבעה אזורי צבע וכן ציון תת לחץ למתן קריאה מדויקת וקלה. הסטייה הממוצעת מלחץ המטרה היא רק 0.05% בלחץ של 10 בר (מבחן ENTAM.)

חלקים ושירות: משאבות וערכות תיקון

משאבות וערכות תיקון

על אף שכל המרססים שלנו מצוידים במשאבות דיאפרגמה עם יניקה עצמית ותגבור של בוכנה הידראולית, שדורשת תחזוקה מזערית, יש להחליף מדי פעם את הממברנות. אנו מציעים ערכות תיקון שמכילות את כל החלקים הנדרשים לפעולה חלקה של המרסס שלך תוך אספקת לחץ וזרימה גבוהים.

ממברנות שונות זמינות:

  • BUNA - גומי ניטריל בוטיל מעניק גמישות מכנית גבוהה והתנגדות גבוהה לשמן ולחומרי ריסוס כימיים. זהו החומר נפוץ ביותר בשימוש לדיאפרגמות באירופה ומומלץ לשימוש ע"י John Deere
  • DESMOPAN - הוא בעל התנגדות טובה לחומרים כימיים תוקפניים בעל גמישות פחותה משל Buna.
  • HPDS-"מערכת דיאפרגמה בעלת ביצועים גבוהים" - תערובת מיוחדת המציעה את הגמישות של Buna עם התנגדות טובה יותר לכמה כימיקלים תוקפניים יותר.