ראשי תירס באיכות גבוהה

מגוון רחב של מידות רוחב ורווחי שורות

ראשי תירס זמינים במגוון רחב של מידות רוחב ורווחי שורות

ראשי התירס שלנו באיכות גבוהה מיוצרים בגרמניה על ידי חברת Geringhoff. הם מגיעים במגוון רחב של מידות רוחב ורווחי שורות כדי להתאים להספק של הקומביין שלך. ראשים אלו יכולים להתקדם במהירות קרקעית גבוהה בכל תנאי.  הם תוכננו לתחזוקה מינימלית והסוד של העמידות המדהימה של ראשי גרינגהוף טמון בהנדסה המדויקת של תיבות התמסורת, שעושות שימוש במצמד החלקה המתכוונן באופן עצמאי, כדי להגן על החלקים הנעים של היחידה.

מערכת הנעה מודולרית

עמידות ותחזוקה נמוכה

במקום לחבר יחידות שורה עם מוט הינע רציף, קיימות תיבות תמסורת עם מצמדי Centaflex ותמסורות Zerol בין כל יחידת שורה. אלו מורידות לחץ מקו ההנעה ומבטיחות קציר אמין. הרוטורים והסכינים גם מוגנים בציפוי פלדת טונגסטן קרבייד עמיד. העיצוב של מערכת ההנעה המודולרית דורש תחזוקה מועטה ואינו דורש שרשראות או חגורות. מערכות ההנעה בהספק נמוך מופעלות על ידי תיבות תמסורת קשיחות מאלומיניום שעוזרות לחסוך דלק ומגבירות את היעילות.

מפרידי יבול גדולים וגבוהים מרימים את הקלחים בצורה חלקה אל תוך המכונה.

הזנה חלקה

עם יכולת מצוינת להרים תירס שפוף, מפרידי יבול גבוהים מרימים את הקלחים בצורה חלקה אל תוך המכונה. מצמד ההחלקה המובנה הייחודי מותח אוטומטית את שרשראות האיסוף, אשר אינן דורשות כיוונון מחדש. הרוטורים מושכים את החומר כלפי מטה באמצעות שמונה קצוות חדים ועמידים בציפוי טונגסטן קרבייד, ומשמידים ללא מאמץ את צמח התירס ויוצרים פחות עבודה עבור הקוצץ, לתוצאות תוך שימוש בפחות דלק ופחות כוח. ביצועי ההזנה החלקים מקבלים סיוע גם מקוטר ומהירות קבועים לרוחב הרוטור כולו, יחד עם מקדחים גדולים הניתנים לכוונון.

כיוונון קליל ליבולים שונים תוך שניות

מעבר זריז בין יבולים

ניתן להתאים את הראש ליבולים שונים תוך שניות. לדוגמה, ניתן לשנות את הגדרות מפריד היבול על ידי סיבוב ידני פשוט של גלגל. כיוונון המרחק משרשרת לשרשרת ממוקם גם הוא בצורה נוחה בסמוך למקדח הכניסה. שרשראות האיסוף נמתחות אוטומטית והמעבר מתירס לחמניות הוא פשוט. אם ברצונך לשנות את מהירות הראש, קיימת תיבת תמסורת אופציונלית עם 2 ו-4 הילוכים.

מספר שורותרוחב שורה, ס"מרוחב עבודה, מ'קוצץ אופקיקוצץ אנכי

4, 6, 8, 12 או 16

70, 75 או 80

2.80 עד 12.80

Mais Star SC‏, Mais Star Horizon‏, Horizon Star II

Rota Disc‏, Horizon Star II