הבחירה הטובה ביותר לקציר וליצירת חבילות

הפתרון המושלם כאשר חיתוך ישיר אינו אפשרי

 

BP15 לקציר וליצירת חבילות, עם אובדני ריסוק נמוכים

BP15 הוא הפתרון המושלם כאשר חיתוך ישיר אינו אפשרי עקב תנאי מזג האוויר או יבולים רגישים. מערכת האספקה כפולת-החגורות, מתלי FieldGlide, ומקדח גדול עם תבנית אצבעות משופרת, מספקים איסוף וטיפול מצוינים ביבול.

 

חגורת איסוף אופטימלית להזנה חלקה.

הזנה חלקה

חגורת האיסוף ממוטבת להרמת היבול והעברתו לחגורה שנייה אשר מזיזה אותו אופקית ובצורה שטוחה אל מתחת לתוף ההזנה הגדול. כך מובטחת הזנה חלקה, גם עם כמויות גדולות של חומר. את מהירות החגורה ניתן להתאים מתא המפעיל בטווח בין 3 - 15 מ'/דקה.

מקדח בעל קוטר גדול של 660 מ"מ לנפחים גדולים של יבולים.

פותח עבור נפחים גדולים של יבולים.

עם טווח ציפה של 57 מ"מ, המקדח עם הקוטר הגדול של 660 מ"מ, מתאים את עצמו בקלות לנפחים גדולים של יבולים – ומזין באופן רציף את הקומביין לביצועים מקסימליים. את גלגלי המידה ניתן להתאים לחמש הגדרות של גובה, ללא צורך בכלים. עובדה זו ממטבת את גובה האיסוף עבור יבולים ותנאים שונים. גלגלי המידה גם משפרים את מעקב הקרקע ועוזרים לספוג קפיצות בשטח שאינו אחיד.

עבור כל גודל של שורה קצורה, הודות לפתח רחב של 915 מ"מ

מתכוונן לגודל השורה הקצורה

פתח רחב של 915 מ"מ מתכוונן לכל גודל של שורה קצורה. צילינדרים הידראוליים בעלי פעולה כפולה מספקים תגובתיות מהירה יותר ומפעילים לחץ על השורה הקצורה להזנה טובה יותר.  ניתן גם להתקין מגן כדי להפחית את כמות היבול שעוברת מעל הצד האחורי של המסגרת, מבלי לפגוע בנראות של אזור ההזנה.

לחץ על מספר הדגם לקבלת מידע נוסף לגבי BP15.

דגםפתח, מ"מØ מקדח, מ"מטווח ציפה, מ"ממהירות חגורה, מ'/דק'

915

660

57

3 - 15