הלא מנוצחים

הגן, בצע, ותרוויח – גלה את מאפייני הקו המקיף ביותר שלנו מעולם: minimized soil compaction1, a new bigger cab2 with massage seat2, guaranteed fuel efficiency3, and remote machine monitoring with Expert Alerts for all models.

Above 150 hp and with precision ag technology, there’s no way around this line-up.בואו לגלות את הנבחרת שלנו מעל 150 כ"ס

8RX8RX8RX

8RX

HeadingIcon

8RX
כאשר מינימום פגיעה בקרקע היא עדיפות אצלך, 8RX הוא הבחירה הנכונה. אידיאלי לסוגי קרקע קשה ולשטח משופע, הוא פותח גם חלונות הפעלה מקסימליים.

מידע נוסף

8RT8RT8RT

8RT

HeadingIcon

8RT
מכונות עם 2 זחלים שמספקות את המשיכה החזקה ביותר בקו ישר, העברת כוח יעילה ביותר וציפה גבוהה. מיועדים מראש לשטח שטוח, ולאדמה יבשה ורופפת.

מידע נוסף

8R8R8R

8R

HeadingIcon

8R
הפתרון המושלם לחקלאים הזקוקים למכונה בעלת ביצועים יוצאים מהכלל בשדה ונוחות מענגת על הכביש. קומביין 8R מספק את השילוב הטוב ביותר בין כח משיכה, מחיר בעלות נמוך וביצועים כלליים.

מידע נוסף

7R7R7R

7R

HeadingIcon

7R
עם עד 373 כ"ס ורק מעט מעל 11 טון 7R מספק תאוצה ויעילות כביש מעולות. ניתן להתקין משקולת EZ לעבודה קשה בשדה בתוך שניות מהתא.

מידע נוסף

6R6R6R

6155R עד 6250R

HeadingIcon

6R
קיימות סיבות רבות לבחירה בטרקטור 6R: דגם עדכני, טכנולוגיות משולבות, ממשקי בקרה ידידותיים למשתמש וה-CommandARM החדשה.

מידע נוסף

6M6M6M

6155M עד 6195M

HeadingIcon

6M
לצפות ליותר. נועד עבור אלו שהולכים אל מעבר לרגיל. עמיד, חזק, פשוט – אבל מתקדם וזול להפעלה. ברוכים הבאים לסדרה החדשה 6M.

מידע נוסףללא מתחרים בנוחות

הטרקטורים הגדולים שלנו ארוזים במאפיינים המוסיפים את רמת הנוחות והיצרנות הנוספות אותן אתה מחפש for.2CommandPRO

CommandPRO

ג'ויסטיק ה-CommandPRO4 החדש, עם 11 הלחצנים שלו שאפשר לתכנתם מחדש, מאפשר לשלוט בצורה פשוטה בעוצמה של הטרקטורים הגדולים שלנו. זהו’ ממשק המפעיל האולטימטיבי שהופך את עבודת היומיום לנוחה ופרודוקטיבית יותר.

מושב פעיל II²

מושב פעיל II²

Active Seat II משתמש בטכנולוגיית מתלה חשמלי בעל תגובה מהירה, כדי לבודד אותך עד כדי 90% מהתנועות האנכיות. ליהנות מאיכות נסיעה מעולה בתנאים הקשים ביותר.

מערכת בידור ומידע²

מערכת בידור ומידע²

הרדיו המודרני והדיגיטלי’’ בעל מסך המגע בגודל 16.5 ס"מ, תואם ל-Apple CarPlay ויעניק לך מגוון אפשרויות בידור. מערכת שמע חדשה לגמרי בעלת 6 רמקולים, וכן סאבוופר עוצמתי שתוכנן על ידי מומחי שמע משמיע איכות קול של אולם קונצרטים.

אחריות דלק

תכנית אחריות דלק

ההבטחה שלנו: כלכלת דלק מובטחת. או קבלת החזר5. השתמש ביותר מצריכת דלק המטרה שלנו’אנחנו נחזיר לך את ההפרש. השתמש בפחות, ונשלם’לך בונוס של 2X ההפרש. אחריות הדלק כוללת את טרקטורים 6R, 7R ו-8R ביישומי שדה ובמצב הובלה.

תחזוקה ותיקונים

תחזוקה ותיקונים

טרקטורי John Deere מצטיינים בעלויות תחזוקה נמוכות. בנוסף לכך הסכמי PowerGard מגנים עליך מעלות תיקון לא צפויה במשך עד 8 שנים / 8000 שעות.

פחת

פחת

משמעותו של מחיר קנייה גבוה אינה עלות גבוהה של הבעלות. כמותג השואף להיות גלובאלי, John Deere מייצר טרקטורים בעלי אמינות גבוהה השומרים על ערכם. התוצאה היא ערך מכירה גבוה תוך עלות נמוכה של פחת.

ללא מתחרים

ללא מתחרים בחקלאות מדויקת

בקרת מקטע

הפעלות הפרימיום או המוחלטות הנכללות בחבילות הדיוק החקלאי שלנו מביאות לך בקרת מקט6 ויותר. בשילוב עם אות התיקון ללא תשלום SF1 שלנו עם דיוק 15 ס"מ קו לקו, בקרת המקטע מספקת חיסכון משמעותי בעלויות.

העברה אלחוטית של נתונים

בחבילות דיוק החקלאות שלנו, נכללת חיבור JDLink אלחוטי המשדר מידע הפעלה רב ערך מהמכונה לחשבון מרכז הביצועים John Deere. תוכל לגשת אליו גם מאפליקציית MyOperations תוך שהמידע הזמין הזה חוסך לך הרבה זמן.

גישה מרחוק לצג

גישת לצג מרחוק מאפליקציית MyOperations מאפשרת לך לסייע מרחוק למפעילים בהתקנת המכונה, בכווני הגדרה ובהפעלה – כאילו היית וירטואלית בתא. המשמעות היא: סיוע מהיר יותר לנהגים פחות מנוסים וללא איבוד זמן בשיא העונה.

חשב עכשיו!

מחשב פיננסי John Deere

חשב מהר ובקלות תשלומי החזר אינדיבידואליים לטרקטור John Deere החדש שלך.

חשב עכשיו!

טרקטורי 8RX

2טרקטורי 7R, 8R, 8RT, 8RX

3 טרקטורי 6R, 7R, 8R

4דורש ממסרת AutoPowr

5תכנית אחריות הדלק תקפה ומוצעת רק ע"י הסוכנים המשתתפים של John Deere מה-1 לנובמבר 2019 עד ה-31 לאוקטובר 2020 עבור כל הטרקטורים החדשים, שלא נמכרו עדיין מסדרת 6R, 7R ו-8R, שנרכשו או נקנו בליסינג בין תאריכים אלה ודורשים הרשמה מיוחדת באינטרנט. תכנית האחריות תקפה ליישומי שדה וליישומי הובלה (מעל 20 קמ"ש) בכפוף לנתוני JDLink המסופקים. היוזמה מתייחסת לשנת הבעלות הראשונה. John Deere תחזיר את ההפרש בין צריכת הדלק הממוצעת במצב הובלה וצריכת דלק המטרה. אם הצריכה מעל המטרה, ההחזר יתבסס על מספר הליטרים העודפים של הדלק שנצרך. אם הצריכה מתחת למטרה, ההחזר יתבסס על 2 x מספר הליטרים של הדלק שנחסכו. בונוס היעילות (מתחת למטרה) מוגבל למקסימום של 3,000 €. פנה לסוכן John Deere לפרטים נוספים לגבי תהליך ההרשמה.

6ניתן לשדרוג אל SF3 ו-RTK

* עלות התבואה בהתאם לנתוני Agribenchmark עבורFR, UK, DE. דיזל / הקטר בהתאם לנתוני Agribenchmark עבורFR, UK, DE. הפחתת עלות הכניסה למערכות הנחייה עם 15 ס"מ היא 8% לפי חברת השכר 1/2010. במקרה זה אנחנו משווים רק את ההבדל לאות EGNOS 30 ס"מ הפחות מדויק, כך שהרווח הוא מחצים מ-8% = 4%. עלות המעבדה בהתאם לנתוני Agribenchmark עבורFR, UK, DE. העליה ביצרנות לפי Landtechnik 6/2006 עם SF1 היא 14%. שוב, אנחנו‘משווים רק למחצית כמערכת 30 ס"מ EGNOS מדויקת, כך שהרווח הוא 14% / 2 = 7%. הפחתת עלות כניסה בקרת המקטע לפי Profi Dec. 2012. שים לב, ככל שהשדה קטן יותר וככל שצורת השדה מלבנית יותר, וככל שרוחב העבודה של הכלי רחב יותר וככל שמקטעי הכלי האינדיבידואלי קטנים יותר, כך הרווח יהיה גדול יותר. לשדות גדולים בצורה מלבנית רווח בקרת המקטע יהיה מינימלי.

השערות:
מהר יותר בשדה: כל נתוני ההתקנה (לקוח, חווה, טרקטור ומידות הכלי וההתקנות, מוצרים ומפעילים) הושוו בקובץ התקנה חזיתית בבונה ההתקנה ונשלחו אלחוטית לטרקטור. לכן, עם ההגעה לשדה, כל הנתונים הדרושים לתיעוד נטענו כבר בצג ויש צורך רק לאשר אותם ע"י הנהג. באופן זה נחסכות 3 דקות לכל התחלת שדה. עלות המעבדה משוערת, היא עשויה להשתנות. במטרה לחשב את המספר לערך של עלות להקטר אנחנו משערים גודל חווה של 100 הקטר. אם היו 30 שדות בחווה בת 30 הקטר הערך יהיה € / הקטר חיסכון במקום 3 € / הקטר. עבודת המשרד כבר התבצעה: כאן מתואר היתרון של כל הנתונים שכבר הוזנו דיגיטלית. מנהל החווה אינו‘צריך להעתיק יותר גיליונות נייר למערכת ניהול החווה, במקום זאת הוא יכול לאחזר את כל נתוני התיעוד כולל הפרטים ממנתח השדה או מהדוח האגרונומי. הוא יכול לעשות זאת בזמן הנוח לו, והוא יכול גם לראות את הנתונים באפליקציית MyOperations בכל זמן. לכן: במטרה לחשב את המספר לערך של עלות להקטר אנחנו משערים גודל חווה של 100 הקטר. אם היו 30 שדות בחווה בת 30 הקטר הערך יהיה € / הקטר חיסכון במקום 3 € / הקטר.

יתרונות נוספים של אפליקציית MyOperations:
– ניהול צי – צפה תמיד בצי שלך: 50% הפחתה בשיחות טלפון
– החלטות מבוססות עובדות: לשונית הניתוח החדש מספקת כבר
– חיסכון של שעתיים בזמן / עונה למנהל החווה התומך בעובד העונתי (70€/שעה עלות עבודה). יתרון בחיסכון בזמן: 1,40 €/הקטר